banner73
25 Eylül 2018 Salı

'Kıdem tazminatı iş barışını olumsuz etkiliyor'

Amerika'da Pokemon GO oynayan kişilere ateş edildi!

Amerika Birleşik Devletlerinin Florida eyaletinde, Pokemon GO oynayanlar, farkında olmadan gecenin bir yarısında farkında olmadan haneye tecavüz etti. Ev sahibi, mülküne girenlere ateş açtı.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:41
Amerika'da Pokemon GO oynayan kişilere ateş edildi!
 

Florida’da son derece nahoş bir  Pokemon GO vakası gerçekleşti. Mülküne iki kişinin girdiğini gören ev sahibi, hırsızlarla karşı karşıya olduğunu sanarak, ruhsatlı silahıyla ateş açtı. Ev sahibinin eyleminin şaşırtıcı olmadığını söylememiz gerek çünkü iki genç, gece 1:30-2:00 sularında araziye izinsiz girmişlerdi. Hatta bir genç, arkadaşına, yüksek sesle “Bir şey alabildin mi?” sorusunu sordu. Genç, her ne kadar bir Pokemon’dan bahsetse de, yanlış anlaşılmaması mümkün olmayan bir ibare kullandı. Üstelik yabancı bir otomobil, ev sahibinin arazisinde park halindeydi.


Flagler County Şerif Yardımcısı  Jim Troiano, mülk sahibinin korkutma amaçlı ateş ettiğini belirtti. Şaşkın gençler şans eseri zarar görmezken, otomobilin kaportası ve tekerleğinde kurşun izlerine rastlandı.

Mülk sahibi hakkında kovuşturma açılmazken, iki genç o kadar şanslı değil. Söz konusu şahıslar, sorgulama amaçlı olarak karakola götürüldü ve 24 saatin ardından, kefaletle yargılanmak için serbest bırakıldılar.

Game Of Thrones, Emmy’e Damga Vurdu!


Kaynak: Cumhuriyet.com.tr

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV