banner73
25 Eylül 2018 Salı

'Kıdem tazminatı iş barışını olumsuz etkiliyor'

Ford GT kapanın elinde kalıyor!

Ford tamamen yenilenen süper spor otomobili Ford GT, satın alımından sonrasına kadar her aşamada özel.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:41
Ford GT kapanın elinde kalıyor!

Başvuruda bulunmak önemli bir detay olsa da, yeterli değil. Zira Ford tarafından başvurusu onaylananlar  müşteriler, yeni Ford GT Özel Danışmanlık Hizmeti’nin (Concierge Servis) sunduğu kişiselleştirilmiş satın alma deneyimini yaşama fırsatı elde edecek. Kara roketi şimdiye dek üretilen en özel Ford araçları arasında kesinlikle ilk beş sırada.

Yıllık  üretimi 250 adetle sınırlı olacak ve ilk sipariş dönemi 500 araçlık ilk iki yılı kapsayacak. Baştan aşağı yenilenen yeni süper spor otomobil Ford GT, hafiflik, aerodinamik ve Ford markasının yenilikçi yaratımlarından biri olan EcoBoost motor teknolojisi açısından çok başarılı yeteneklere sahip.


100 kilometre/saat hıza 4 saniyenin altında erişen kara roketi; 6 ileri otomatik şanzıman ve 600 beygirlik 5.4 litre modüler motorla güçlendirilmiş. Söz konusu motor sayesinde; 320 kilometre/saat asgari hız mümkün olabiliyor.
Sınırlı sayıda üretilen aracın fiyatı, Amerika’da 250.000 dolar olarak belirlendi. Yani ülkemizdeki bol şanslı zenginlerin, Ford GT ile tanışması epey güç.

Half Life 3’ün Tahmini Sistem Gereksinimleri Belli!


Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
Anahtar Kelimeler: ConciergeEcoboostAerodinamik

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV