banner73
16 Ekim 2018 Salı

'Kıdem tazminatı iş barışını olumsuz etkiliyor'

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler birincisi belli oldu

TV8 kanalındaki İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler finali birincisi dün akşam belli oldu. 'Türkiye'nin en stil kadını' ünvanını final gecesinin sonunda kazanan isim Gizem Özdilli oldu. Özdilli, 200 bin liralık para ödülünün de sahibi oldu.

06 Şubat 2016 Cumartesi 17:41
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler birincisi belli oldu

TV 8'in moda yarışması İşte Benim Stilim birincisi belli oldu. Jüride; Neslihan Yargıcı, Hakan Akkaya, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in yer aldığı “İşte Benim Stilim 2016 Final Gecesi” Öykü Serter’in sunumu ile dün akşam yayınlandı. Haftalardır süren maratonda stillerini yarıştıran İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları arasından sadece bir tanesi şampiyon oldu. 30 bölümlük maratonda en çok oyu alan Gizem Özdilli, İşte Benim Stilim 2016'nın birincisi oldu.

5 finalistten birinci olan yarışmacı canlı yayında açıklandı. Tuğçe Özbudak, Gizem Özdilli, Berna Öztürk, Pelin Suade ve Simge Tertemiz'den biri seyircilerin verdiği oylarla İşte Benim Stilim Ünlüler'de birinci olup hem "Türkiye'nin En Stil Kadını" ünvanına hemde büyük ödüle sahip oldu.

Türkiye'nin en stil kadını ünvanını kazanan isim Gizem Özdilli oldu.

GİZEM ÖZDİLLİ TÜRKİYE'NİN EN STİL KADINI SEÇİLDİ

2016'nın ilk haftasında başlayan ve oldukça iddialı olan İşte Benim Stilim 2016'da bu hafta final heyecanı yaşandı. Bugün Nil Karataş'ın elenmesiyle finalistler belli oldu. Gizem Özdilli, Berna Öztürk, Simge Tertemiz ve Pelin Suade'nin finale kaldığı yarışmada Gizem Özdilli, 200 Bin TL'lik büyük ödülün sahibi oldu.

Geceye Alişan ve Müge Zümrütbel şarkılarıyla renk kattı.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler SMS sonuçları:

1. Gizem Özdilli

2. Pelin Suade

3. Simge Tertemiz

4. Tuğçe Özbudak

5. Berna Öztürk


Kaynak: Cumhuriyet.com.tr

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV