banner73
23 Eylül 2018 Pazar

'Kıdem tazminatı iş barışını olumsuz etkiliyor'

Lenovo, ThinkPad markası ile oyun dünyasına adım atıyor

Firma tarafından gelen açıklamaya göre, ThinkPad adı altında hem kurumlara yönelik hemde oyunculara yönelik üretim aşamasına başlanacak.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:41
Lenovo, ThinkPad markası ile oyun dünyasına adım atıyor

Dünyanın önde gelen bilgisayar üreticilerinden biri olan Lenovo, oyun piyasası için yeni bir oyuncu ortaya sürmek istiyor. Lenovo ThinkPad  markasını IBM bünyesinden satın aldıktan sonra geniş bir pazara yaymıştı. Şimdi ise oyun pazarına da giriyor.

Firma tarafından yapılan açıklamaya göre ThinkPad adı altında güçlü bir ürün hem kurumlara hem oyunculara yönelik olarak pazara giriş yapacak. Lenovo piyasadaki pazar payını bu hamlelerle arttırmak istiyor. Ama henüz projenin detayları hakkında bir bilgi yok ama sadece siyah kasaya sahip olacağı söyleniyor.
ThinkPad oyun cihazının çok güçlü bir soğutma platformuyla geleceği söyleniyor.  Sadece 0.3 mm kalınlığındaki 62 pervaneden oluşan fanlar bir performans sağlanacak.
Lenovo bu konsepti ile eSpor organizasyonlarında da yer alarak iyi bir reklam yapmayı amaçlıyor. Önümüzdeki dönemde Lenovo tarafından sponsor olunan organizasyonlar görülebilir. ThinkPad ürününün ise ne zaman piyasaya çıkacağı bilinmiyor.

Line, bu sene borsada oldukça kazançlı çıkabilir
Kaynak: Cumhuriyet.com.tr
Anahtar Kelimeler: ThinkpadEsporFanlar

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV