banner73
21 Kasım 2018 Çarşamba

'Kıdem tazminatı iş barışını olumsuz etkiliyor'

33 milyon numarayla sınırsız konuşturacak

Vodafone Türkiye, kurumsal müşterileri için geliştirdiği Red Business tarifelerini duyurdu. Operatör, Red Business tarifeleriyle tüm mobil ihtiyaçları aynı pakette topladığını açıkladı.

17 Eylül 2013 Salı 15:40
33 milyon numarayla sınırsız konuşturacak
Tarifeye üye kurumsal müşteriler tüm Vodafonelular ve sabit hatlardan oluşan 33 milyon numarayla sınırsız görüşebilme imkânı bulacak.


Vodafone Red Business’ı kullanan kurumsal firmalar, tarifelerindeki her yöne dakika, SMS ve interneti yurtdışında kullanma fırsatı sunan ‘Herşey Dahil Pasaport’u, 8 güne kadar hiçbir ek ücret ödemeden kullanabilecek.
Red Business dünyası, mobil teknolojinin hayatlarını kolaylaştırmasını, yüksek mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılamasını bekleyen kurumsal abonelerine, ihtiyaçlarına uygun zengin tarife içeriğinin yanı sıra onlara yoğun iş hayatlarında zaman kazandıracak ve hayatlarını kolaylaştıracak hizmet ve fırsatlar sunuyor.
Vodafone Türkiye Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone Red Business dünyasıyla, kurumsal abonelerinin ihtiyaçları olan mobil hizmetleri en baştan eksiksiz karşılamayı hedeflediklerini belirterek, şunları söyledi:
“Kurumsal müşterilerimiz ek masraflarla ya da sürpriz faturalarla karşılaşmadan işlerini verimli bir şekilde yürütebilecekler. Ayrıca, kurumsal müşterilerimize zaman kazandıracak, onların hayatını kolaylaştıracak servisler sunuyoruz.”

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV