banner73
26 Mayıs 2018 Cumartesi

'Kıdem tazminatı iş barışını olumsuz etkiliyor'

n11.com’dan açık pazar platformunda bir ilk!

Hem Müşterilere hem üye mağazalara 7X24 Çağrı Merkezi hizmeti

11 Nisan 2013 Perşembe 10:06
n11.com’dan açık pazar platformunda bir ilk!
 Doğuş Grubu ve Güney Koreli ticaret devi SK Group işbirliği ile kurulan Doğuş Planet’in e-ticaret sektöründe B2C konseptli hizmet veren açık pazar yeri n11.com, sektöre yeni soluk getirmeye devam ediyor! n11.com, sektörde ilk defa hem müşterilere hem de üye mağazalara operasyonunun ilk gününden itibaren 7X24 kesintisiz çağrı merkezi hizmeti sunuyor. Çağrı Merkezi’ni üye mağazalara da açarak bir ilki gerçekleştiren n11.com böylece iki tarafa da eşit hizmet politikasıyla dikkat çekiyor.

Müşteri güvenini en üst seviyede tutmak için çağrı merkezi hizmetlerine ciddi önem veren n11.com, her görüşme sonrasında gerçekleştirilen değerlendirme anketiyle de dikkat çekiyor. Müşterilerin ve üye mağazaların aldıkları hizmetten memnuniyetlerini her daim ölçen sistemde herhangi bir memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda telefon ile anında geri arama yapılarak, çözüm üretiliyor.

Müşteriler ve üye mağazalar için sorunsuz bir buluşma noktası yaratmayı amaçlayan sistem, günlük olarak yapılan tüm işlemleri denetleyip, oluşabilecek şikayetleri gerçekleşmeden ortadan kaldırıyor.

Üye mağazalar çağrı merkezini kullanarak Türkiye internet sektöründe gene bir ilk olan n11.com Stüdyosu’na da rezervasyon yaptırabiliyor. n11.com stüdyosunda üye mağazalar ürünlerinin fotoğraflarını profesyonel fotoğrafçılara ücretsiz olarak çektirebilmenin yanı sıra, e-ticarette başarılı olma ve daha çok satış yapabilme teknikleri gibi konularda da eğitim alma imkanına sahip oluyorlar.

n11.com, operasyonunun ilk gününden itibaren müşterilere ve üye mağazalara sunduğu 7X24 kesintisiz çağrı merkezi ile sektörü bir adım öteye taşıyor. Müşteri güvenine öncelik veren n11.com, bu konu ile ilgili birçok yeni hizmet sunmaya devam edecek. 

“n11.com bir Doğuş Planet markasıdır.”

Doğuş Planet hakkında:

Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kurulan Doğuş Planet, Türkiye’nin en yeni B2C konseptli açık pazar e-ticaret platform yatırımıdır. İnternet sektöründe yenilikçi hizmetler konusunda öncü olmayı planlayan Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.  Doğuş Planet markası “n11.com” ile e-ticaret sektörünü yeniden şekillendirmeyi hedeflemekte ve KOBİ’lerin e-ticaret sektörüne atılmasını desteklemektedir. Doğuş Planet, büyüyen Türkiye’nin günümüzün yükselen yıldızı e-ticaret sektöründe hak ettiği yere gelmesi misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV